93188
Kategoriler

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz.

Ekinci Plastik San. ve Tic. olarak deterjan, tarım ilaçları, kimyevi madde taşıma ve depolamasına uygun, kolay temizleme, uzun süreli kullanım, üst üste depolama, saf hammadde, granül ve renk seçenekleri kolaylığı sunan, 1. sınıf hammadde, ayrıca son teknoloji makinalarla devamlı ve yüksek kalitede üretimini yaptığımız plastik bidonların imalat, pazarlama ve sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.  

Hakkımızda
X